AKTUALNOŚCI

Zaproszenie na podsumowanie IV Konkursu Wiedzy Prawnej

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na podsumowanie IV Konkursu Wiedzy Prawnej, które odbędzie się 20 czerwca 2022 r. o godzinie 17.00 w formie wideokonferencji za pośrednictwem platformy Cisco Webex Meetings. Nie wymaga ona instalowania aplikacji, połączenie jest możliwe z okna przeglądarki internetowej. Link do spotkania oraz instrukcja logowania zostały przesłane na adresy szkół i opiekunów naukowych podane w formularzach zgłoszeniowych.


Autor: Katarzyna Wyrobek, 10 czerwca 2022 r.

Wyniki finału IV Konkursu Wiedzy Prawnej

Szanowni Państwo,
niezmiernie miło jest nam ogłosić wyniki finału IV Konkursu Wiedzy Prawnej. Gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom IV Konkursu Wiedzy Prawnej, ich rodzicom, dyrektorom zgłoszonych placówek, opiekunom merytorycznym uczniów, przewodniczącym komisji szkolnych oraz wszystkim zaangażowanym nauczycielom za włączenie się w to niekonwencjonalne przedsięwzięcie.


Kod
Liczba punktów
1 4
2 1
3 5
4 5
5 1
6 3
7 4
8 10
9 20
10 23
11 9
12 7
13 6
14 6
15 5
16 9
17 4
18 4
19 0
20 0
21 4
22 5
23 0
24 4
25 1
26 2
27 4
28 0
29 4
30 6
31 3
32 0
33 3
34 3
35 5
36 3
37 3
38 5
39 2
40 6
41 12
42 1
43 2
44 3
45 2
46 0
47 0
48 3
49 1
50 4
51 1
52 10
53 6
54 9
55 18
56 5
57 4
58 0
59 2
60 5
61 5
62 0
63 5
64 5
65 0
66 5
67 9
68 11
69 2
70 2
71 8
72 5
73 7
74 7
75 3
76 0
77 9
78 0
79 7
80 2
81 3
82 3
83 8
84 11
85 1
86 8
87 5
88 14
89 6
90 3
91 2
92 3
93 4
94 6
95 1
96 5
97 6
98 12
99 16
100 9
101 10
102 6
103 3
104 12
105 4
106 8
107 6
108 2
109 9
110 4
111 4
112 1
113 4
114 2
115 8
116 9
117 4
118 3
119 6
Autor: Katarzyna Wyrobek, 13 maja 2022 r.

Materiały z warsztatów on-line z rozwiązywania kazusów dla finalistów IV Konkursu Wiedzy Prawnej i ich nauczycieli

Zapraszamy finalistów IV Konkursu Wiedzy Prawnej i ich nauczycieli do zapoznania się z przykładami prezentowanymi na warsztatach on-line z rozwiązywania kazusów, które odbyły się 30 marca 2022 r.


Link do materiałów.


Autor: Katarzyna Wyrobek, 30 marca 2022 r.

Warsztaty on-line z rozwiązywania kazusów dla finalistów IV Konkursu Wiedzy Prawnej i ich nauczycieli

Zapraszamy finalistów IV Konkursu Wiedzy Prawnej i ich nauczycieli na warsztaty on-line z rozwiązywania kazusów, które odbędą się 30 marca 2022 r. (środa) w godz. od 17.00 do 17.50. Link do wydarzenia oraz instrukcja logowania zostaną przesłane w poniedziałek 28 marca 2022 r. na adresy e-mail Przewodniczących Szkolnych Komisji Konkursowych. Warsztaty połączone będą z promocją projektu pt. „Porucznik Krystyna Kudela – sanitariuszka i żołnierz AK”.


Autor: Katarzyna Wyrobek, 26 marca 2022 r.

Finaliści IV Konkursu Wiedzy Prawnej

Szanowni Państwo,
serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom etapu szkolnego IV Konkursu Wiedzy Prawnej udziału w tym przedsięwzięciu.
Publikujemy listę finalistów Konkursu przygotowaną na podstawie Informacji o wynikach eliminacji szkolnych przesłanych przez Przewodniczących Komisji.

Przewodniczących Komisji Szkolnych prosimy o sprawdzenie, czy uczniowie z Państwa szkoły znaleźli się na liście finalistów oraz czy nie ma błędów w pisowni ich imion i nazwisk, nazwie szkoły i danych opiekuna naukowego.

W sprawie wyeliminowania wszelkich pomyłek prosimy opiekunów naukowych o natychmiastowy kontakt pod adresem mailowym: konkurswiedzyprawnej@gmail.com

Bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie w zakresie edukacji prawnej i czas poświęcony na organizację Konkursu.


Imię i nazwisko finalisty
Szkoła
Imię i nazwisko opiekuna naukowego
Anna Urbaniak
Amelia Luberda
Norbert Chrobak
Julia Sikora
Monika Kęska
Zuzanna Gołdyn
Arkadiusz Konopka
Marek Mikołajczyk
Jakub Faron
Szkoła Podstawowa im ks. prof. J. Tischnera w Ochotnicy Dolnej Józefa Bodziarczyk
Wiktoria Jąkał
Karolina Padło
Emilia Tylka
Magdalena Jachymiak
Gabriela Truty
Julianna Jachymiak
Katarzyna Iwulska
Maciej Czaja
Julia Czaja
Piotr Szczęch
Hubert Żółtek
Gabriela Górz
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Ludźmierzu Joanna Komperda
Mirosława Andrzejczuk
Oliwia Kamoń
Sylwia Kamoń
Patrycja Kopeć
Paweł Cerwas
Szkoła Podstawowa im prof. Andrzeja Waksmundzkiego w Ostrowsku Beata Skirlińska
Wiktoria Chmielak
Weronika Kurzydło
Weronika Waras
Szkoła Podstawowa im Św. Kingi w Knurowie Beata Skirlińska
Adrian Hornik
Joanna Hornik
Aleksandra Błachut
Katarzyna Kaczmarczyk
Szkoła Podstawowa im Stanisława Staszica w Dursztynie Beata Skirlińska
Martyna Glevaňák
Antoni Magiera
Ewa Waradzyn
Urszula Borzęcka
Wojciech Regiec
Aleksandra Kalisz
Szkoła Podstawowa w Sromowcach Niżnych Monika Regiec
Judyta Sproch
Jakub Grywalski
Milena Sproch
Konrad Bańkosz
Dominik Bańkosz
Krzysztof Kargul
Paweł Bańkosz
Szkoła Podstawowa im. dh Olgi Małkowskiej w Sromowcach Wyżnych Monika Regiec
Katarzyna Florek
Joanna Skowrońska
Iwona Kolasa
Patrycja Bizub
Beniamin Basta
Julia Siuta
Kamil Kunka
Justyna Bryniarska
Emilia Dzielska
Kamila Fuła
Szkoła Podstawowa w Waksmundzie Tadeusz Jahn
Klaudia Mirek
Mikołaj Wnukowicz
Weronika Jędrocha
Anna Stożek
Sandra Domałaczna
Marta Szadkowska
Radosław Paluch
Anna Buksa
Aleksandra Chrobak
Adrian Miśkowiec
Katarzyna Latawiec
Radosław Paluch
Emilia Wójtowicz
Magdalena Szewczyk
Martyna Wójtowicz
Krzysztof Rapacz
Joanna Bochnak
Aleksandra Bisaga
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha
Monika Korbel-Zadrożna
Zuzanna Żaczek Szkoła Podstawowa im. Antoniny Zachary- Wnękowej w Ponicach Jolanta Pyka-Stanik
Wiktoria Leśniak
Maksymilian Gierczyk
Vanessa Kumorowicz
Paweł Bolechowski
Martyna Ścisłowicz
Tymoteusz Kwaśniewski
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Rabce-Zdroju Michał Bala
Anna Brzeczek
Aniela Cebula
Mikołaj Janczura
Dawid Kaim
Patryk Kamiński
Kamila Kozielec
Oliwia Kozielec
Emilia Michałczak
Sandra Potok
Szkoła Podswawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej Agnieszka Dyda
Zuzanna Adamczyk
Aleksandra Dąbrowska
Urszula Dłubacz
Urszula Barnaś
Justyna Czarlińska
Anna Faltyn
Joanna Jagieła
Maja Jagieła
Roksana Nogawka
Karolina Polczyk
Joanna Rusnarczyk
Urszula Tokarczyk
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej Agnieszka Dyda
Kevin Luzar
Szymon Tokarczyk
Maja Łaś
Arkadiusz Kram
Oliwia Niemczyk
Julia Kozioł
Olga Zięba
Filip Kubiak
Anna Słaboń
Natasza Klag
Dominik Leśniak
Zuzanna Pierzchała
Amelia Musiał
Julia Kiedziuch
Kacper Legutko
Szymon Truty
Adam Chmioła
Patrycja Kurpiel
Michał Misiura
Giorgia Franciotti
Lena Pajor
Norbert Tętnowski
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Nowym Targu Katarzyna Pyciak
Martyna Dziubek
Oliwia Zborek
Weronika Możdżeń
Weronika Śmiech
Zofia Dobrzańska
Natalia Chowaniec
Patrycja Rapacz
Magdalena Harkabuz
Jakub Paluch
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie Adam Łabuda
Jakub Depa
Hubert Smoroński
Paulina Antolak
Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Bielance Adam Łabuda
Adam Rypel
Julia Guziak
Sebastian Napora
Szkoła Podstawowa w im. Jana Kasprowicza w Klikuszowej Agnieszka Cholewa
Gabriela Michalak Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Baranówny w Morawczynie Agnieszka Cholewa
Jadwiga Bednarz
Filip Darczuk
Mateusz Szwaja
Szkoła Podstawowa w Obidowej Agnieszka Cholewa
Kacper Dul
Alicja Myrda
Zuzanna Skotnicka
Martyna Kaczmarczyk
Konrad Truty
Magdalena Marusarz
Magdalena Gał
Oliwia Żółtek
Katarzyna Wójciak
Karolina Mrugała
Szkoła Podstawowa w Lasku Agnieszka Cholewa
Michał Piłat
Aurelia Wojeńska
Bogumiła Sięka
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Nowym Targu Teresa Kulpa
Autor: Katarzyna Wyrobek, 11 lutego 2022 r.

IV Konkurs Wiedzy Prawnej - HONOROWE PATRONATY

Bardzo miło jest nam poinformować, że IV Konkurs Wiedzy Prawnej został objęty Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatu Nowotarskiego oraz Prezesa Sądu Rejonowego w Nowym Targu.


Autor: Katarzyna Wyrobek, 26 października 2021 r.

Harmonogram IV Konkursu Wiedzy Prawnej

Szanowni Państwo

zapraszamy do zapoznania się z harmonogramme IV Konkursu Wiedzy Prawnej. Czekamy na Państwa zgłoszenia.

do 1 lutego 2022 r. - zgłaszanie szkół do udziału w Konkursie przez Przewodniczących Komisji Szkolnych za pośrednictwem FORMULARZA ELEKTRONICZNEGO.


Zgłoszenie do IV Konkursu Wiedzy Prawnej


8 lutego 2022 r. - zawody szkolne


do 11 lutego 2022 r. – przesłanie przez Przewodniczących Szkolnych Komisji Konkursowych informacji o osobach zakwalifikowanych do finału za pomocą formularza elektronicznego


do 14 lutego 2022 r. – publikacja na stornie internetowej Konkursu imion i nazwisk finalistów


12 kwietnia 2022 r. – finał


Autor: Katarzyna Wyrobek, 3 października 2021 r.